Giriş yap

Şifremi unuttum

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 3 kişi Perş. Mayıs 17, 2018 3:36 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Admin

Kasım 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Takvim Takvim

Amacımız

Amacımız

Mesaj  Admin Bir Salı Ara. 08, 2009 6:02 am

Turan Türk birliği anlamına gelmektedir.Bizim amacımız asırlardır süren bu hasrete bir umut kapısından bakmaktır. Turan asla ırkçılık değildir aksine kardeşliktir.Örnek verirsek siz komşunuzdansa ailenize daha çok önem verirsiniz,yaşadığınız semtteki herhangi bir insandansa komşunuza önem verirsiniz, başka şehirden bir insandansa hemşehrinize önem verirsiniz, başka ülkedeki bir insandansa kendi insanınıza önem verirsiniz. Gördüğünüz gibi önem sırası olmasına rağmen arkanızı döndüğünüzde kendi ülkendeki herkese önem vermiş olursun. Amacımız Turan yani Türk birliğini sağlamaktır fakat bunun sebebi ise dünyaya barışı getirecek tek millet Türkler olduğudur. Amacımız asla Türkleri yükseltmek değil dir. Amacımız Türklerin yükselttiği barıştır. Biz Turan birliğini sağlıyarak bu dünyaya barışı hediye edebiliriz. Aramıza her milletten insan katılabilir.Türklerin barış mücadelesinde yanımızda olabilirsiniz. Turan Teşkilatı şimdilik büyüme aşamasında olan bir yapılanmadır. Amacımız sadece birlik değildir. İleriki dönemlerde sizlerin desteğiyle büyümeye devam ederek halkın yanında olup derdi olanların dertlerine derman olmaya çalışacağız. Bu oluşum asla sokakta kurulmuş serseri gruplar gibi değildir. Bizim amacımız Türk gencini tek vücud yaparak onların da bu ülke için neler yapabileceklerini göstermektir. Örgün eğitimine devam eden,üniversite mezunu ve okumayanlar için ayrı üç bölüm açılacaktır. Halkın yardımlarıyla fakir öğrencilere burs , işsiz olan gençlerede iş olanakları oluşturulmaya başlanacaktır. Tabi bütün bunlar için öncelikle gelişmek gerekmektedir. Şu anda kurulma aşamasındayız. Yakında Turan Teşkilatı Derneği kurulacak ve görevimizi resmi olarak sürdüreceğiz. Sizde bu barış oluşumunda yer almak istiyorsanız ayyildiz.trn@hotmail.com adresine mail atınız. Size en yakın zamanda dönülecek ve istekleriniz doğrultusunda hareket edilecektir. Yardım etmek istiyorsanız yardımlarınız alınacaktır. Yardım almak istiyorsanız elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak size yardım edeceğiz. İster dışardan yardım eden veya yardım alan olarak katılabilir istersenizde bize katılarak teşkilatımıza ülke için hayırlı bir genç daha kazandırabilirsiniz.

Saygı ve Sevgilerimle...

Turan Teşkilatı Başkanı
Serdar Akın

Admin
Mareşal
Mareşal

Kullanıcı profilini gör http://turan.yetkinforum.net